Суддю від Росії виключили зі складу журі конкурсу Євробачення-2016

eurovision-2016Європейський мовний союз прийняв рішення дискваліфікувати одного суддю від Росії, а його голос вважати недійсним, передає Російська служба ВВС з посиланням на офіційний сайт Євробачення.

В організації не уточнили ім’я виключеного представника журі, проте зазначили, що мова йде про людину, яка за допомогою мобільного додатку транслювала репетицію першого півфіналу конкурсу.

Раніше повідомлялося, що таку трансляцію вела російська виконавиця Анастасія Стоцька, яка порушила правила Євробачення, прокоментувавши виступи учасників під час генеральної репетиції.

«Довіра до журі є критично важливим аспектом. Ми задоволені пропозицією дискваліфікувати члена журі, адже така поведінка є неприйнятною на конкурсі Євробачення», – заявив керівник консультативної групи Франк-Дітер Фрейлінг.

Зазначено, що саме російська сторона виступила з ініціативою дискваліфікувати винного члена журі та принесла вибачення представникам Вірменії і Нідерландам, чиї виступи транслювала Стоцька.

Росія отримала можливість до 14 травня призначити на звільнене місце нового члена журі. Представник від Росії на Євробаченні-2016 Сергій Лазарєв продовжує участь у конкурсі.

Додамо, що за правилами конкурсу, судді дивляться репетиції онлайн і виставляють оцінки лише після їх закінчення. Розкриття результатів голосування журі загрожує штрафами і навіть дискваліфікацією країни.

Нагадаємо, 12 травня відбудеться другий півфінал пісенного конкурсу Євробачення-2016 за участі  представниці України, кримськотатарської співачки Джамали. Вона виступить під номером 14 і виконає композицію «1944» про депортацію своєї сім’ї з Криму в середині минулого століття.

Напередодні Джамала зустрілася з українською громадою в Стокгольмі.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/vidia.ua/public_html/wp-content/plugins/magazin-extras/shortcodes/s-posts.php on line 347

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Схоже з цієї категорії