У Росії сказали, що пісня Джамали про «пошук кращого життя», а не депортацію

Під час телевізійної трансляції другого півфіналу пісенного конкурсу «Євробачення-2016» коментатори телеканалу «Россия 1» спотворили зміст композиції «1944» української представниці Джамали, інформує VIDIA.

Фото: EPA

Фото: EPA

Співробітники телеканалу не вказали на історичний підтекст пісні та заявили, що Джамала виконає композицію про людей, які залишають батьківщину в пошуках кращої долі.

«Тут, у Європі, її композицію сприймають як ще одну молитву за долі людей, які вільно чи невільно покидають свій дім у пошуках кращого життя. Це проблема, що перейшла з XX століття у наше XXI», – сказав російський коментатор.

Насправді пісню «1944» Джамала написала сама у пам’ять про свою прабабцю, яку депортували разом з іншими кримськими татарами у 1944 році.

Додамо, що в ході другого півфіналу визначилася друга десятка фіналістів «Євробачення-2016». Окрім Джамали, до фіналу пройшли представники Латвії, Грузії, Білорусі, Ізраїлю, Болгарії та Польщі.

Фінал пісенного конкурсу відбудеться 14 травня. У ньому візьмуть участь 26 країн: 10 країн з кожного півфіналу, країни Великої п’ятірки – Великобританія, Німеччина, Іспанія, Італія, Франція, а також приймаюча країна цього року – Швеція.

Нагадаємо, напередодні суддю від Росії виключили зі складу журі конкурсу «Євробачення-2016».


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/vidia.ua/public_html/wp-content/plugins/magazin-extras/shortcodes/s-posts.php on line 347

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Схоже з цієї категорії