У Вашингтоні відкрився Дім України

У Посольстві України у США відкрився “Дім України”  – проект, який поєднує низку заходів Посольства спільно із Американським Центром Європейської України.

Мета цієї ініціативи –  просування України та підвищення обізнаності щодо її геополітичної ситуації, потенціалу та культури у Вашингтоні, повідомляє VIDIA із посиланням на Посольство України у США.

Під час відкриття заходу промовці сфокусувалися на темі можливостей для жінок та жіночого лідерства у різних сферах діяльності.

Перед аудиторією виступила Голова Комітету українського парламенту Ганна Гопко, яка розповіла про боротьбу проти російської агресії на Донбасі та на внутрішньому фронті задля викорінення корупції і втілення реформ.

Спеціальним гостем “Дому України” стала Посол США у глобальних справах жінок (2009-2013), виконавчий директор Інституту у справах жінок, миру та безпеки Джорджтаунського університету Мелан Вервір. Вона презентувала свою книгу “Швидкий поступ вперед: як жінка може набути сили і досягти своєї мети”.

Під час презентації Мелан Вервір поділилась своїм досвідом роботи в Білому Домі, Державному департаменті США, університеті та громадських організаціях, де вона займалась відстоюванням прав жінок у різних куточках світу. “Ви собі навіть не можете уявити, чого може досягнути жінка, якщо її наділити можливостями”, – заявила Вервір.

Мелан Вервір, яка є учасником Дорадчої Ради при Президентові Петру Порошенку, підкреслила свою підтримку України.

“Дім України” заснований за ініціативи активісток української діаспори в США Алекси Чопівської та Александри Чалупа.

Нагадаємо, активісти у Вашингтоні зіпсували росіянам святкування Дня Росії.

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…