Українців запрошують пробігти 7 000 км Європою в команді проекту Run for Peace

Проект «Run for Peace» проводить набір до команди відчайдух, які за 20 днів мають пробігти 7 000 км 14 країнами Європи у форматі нон-стоп естафети. Про це повідомляє VIDIA із посиланням на Facebook-сторінку проекту.

13406976_1030046743739254_7573186712747106719_n

Як відомо, минулого року група українських марафонців вирушила у пробіг Європою, аби подякувати європейцям за підтримку України. Маршрут «Забігу миру» Київ-Ватикан пролягає через 42 столиці країн Європи та становить 18 000 км.

Цей забіг зареєструють у Книзі рекордів Гіннеса як найдовший безперервний забіг, здійснений групою людей.

Серед вимог до потенційних учасників нинішньої естафети — спроможність бігти до 20 км на добу (темп не повільніше 6.0), знання англійської мови (бажано intermediate, але не нижче розмовного), наявність прав категорії В (керувати авто-супроводом).

Грошовий внесок за участь у естафеті становить 1 000 євро.

Організатори обіцяють, що участь у такому командному забігу дасть учасникам не лише можливість випробувати себе на витривалість, але й «можливість порибалити в Норвегії, перепливти на паромі Атлантику, зробити розминку на палубі та отримати круті спогади на все життя», а ще змогу виступити в Оксфордському університеті перед студентами.

Нагадаємо, український проект «Run for Peace» отримав одну з найпрестижніших міжнародних нагород у царині спорту «Peace and Sport».

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…