Росія внесла у свій «список терористів» більше 20 кримчан

Джерело: atributia.ru

Джерело: atributia.ru

22 уродженці анексованого Росією Криму внесені у її Федеральний перелік терористів і екстремістів, передає Радіо Свобода.

Серед них – кримські політв’язні, журналісти та громадські активісти. Повний список налічує 6103 людини та опублікований на офіційному сайті Федеральної служби з фінансового моніторингу Росії у розділі «Російські фізичні особи».

Так, Росфінмоніторинг включив до терористів і екстремістів «кримську четвірку» політв’язнів у справі Сенцова-Кольченка: Олександра Кольченка, Олега Сенцова, Олексія Чирнія і нещодавно звільненого Геннадія Афанасьєва.

Також до переліку включили позаштатного оглядача Радіо Свобода Миколу Семену, якого на в Криму звинувачують в «сепаратизмі»; блогера Юрія Ільченка, заарештованого після публікації статті проти російської окупації Криму і дій Росії на Донбасі; кримського журналіста Анну Андрієвську; голову Цивільного корпусу «Азов-Крим» Станіслава Краснова, якого в Україні судять за звинуваченням у незаконному поводженні зі зброєю, а СБУ підозрює в зв’язках з російськими спецслужбами.

Нагадаємо, НАТО непокоїть нарощування Росією військової присутності в Криму.


Новини партнерів