Майже $60 000 пожертвували для українських бійців Microsoft та Google, – волонтер

Фото з Facebook

Фото з Facebook

За два роки діяльності благодійний фонд «Save Lives Together», заснований українцями у США, зібрав два мільйони доларів на підтримку військових. У цю суму входять не тільки грошові надходження, а й препарати і обладнання. Про це в інтерв’ю Радіо Свобода розповіла співзасновниця та волонтерка фонду Антоніна Левчук.

​«Фонд був офіційно відкритий у вересні 2014-го. Перші надходження отримали від друзів та друзів друзів. Далі гроші почали надходити зі всього світу, включно з Росією. У мене навіть є альбом із повідомленнями від людей, які давали гроші. Суми були різні – від 5 доларів до десятків тисяч», – цитує Антоніну Левчук VIDIA.

Вона також додала, що фонд є учасником Employee Giving and Matching Program у Microsoft, Google, Oracle Corporation, McKinsey&Company, Cadence Design Systems, Hewlett-Packard, Bank of America, Motorola Mobility Holdings та інші.

«Коли працівники цих компаній дають пожертви в фонд, то компанії подвоюють цю суму внеску. Наприклад, працівник Microsoft пожертвує 100 доларів, то Microsoft також дає в наш фонд 100 доларів. Бути учасниками таких програм нелегко, але нам це вдалося. Ми вже отримали від близько 30 тисяч доларів, від Google – 27 тисяч. Також фонд є учасником Amazon Smile, тобто ми отримуємо знижки від покупок людей, які додали наш фонд до свого профайлу», – зазначила волонтер.

Співзасновниця «Save Lives Together» звернула увагу на те, що останнім часом надходження відчутно упали.

«Прикро, але рівень надходжень пропорційно залежить від кількості поганих нових із фронту. Тому одним із завдань нашої команди є бажання пояснити людям те, що допомога має носити систематичний характер. Тоді і результативність набагато вища», – говорить Антоніна Левчук.

Нагадаємо, благодійний фонд «Save Lives Together», що активно допомагає українській армії у забезпеченні, отримав орден «Народний Герой України».

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Схоже з цієї категорії