До Києва на Всесвітній форум приїдуть українці з 35 країн

20-21 серпня у столиці відбудеться VI Всесвітній Форум українців, де зберуться етнічні українці з 35 країн, передає Укрінформ.

Джерело: uvkr.org

Джерело: uvkr.org

«На нього вже зголосися представники 35 держав світу. Ми чекаємо більше 300 делегатів», – розповів голова Української всесвітньої координаційної ради (УВКР) Михайло Ратушний.

Ключові питання заходу будуть пов’язані з освітою, збереженням української ідентичності в умовах протистояння російської агресії та збереженням української громади в Росії.

За словами Ратушного, головною подією Форуму стане зустріч представників влади та діаспори, на якій дві сторони розроблять план дій щодо подальших кроків вирішення проблемних питань закордонних українців. На заході очікують також Петра Порошенка.

Окрім того, запланований концерт найкращих артистів української діаспори та українських колективів, що систематично їздять із виступами у зону бойових дій на сході країни.

Нагадаємо, раніше відбувся ІІІ Форум Global Ukrainians, який зібрав представників української діаспори з різних куточків світу.


Новини партнерів