Френсіс Фукуяма підготує для України нову генерацію управлінців

1379010170До роботи освітньої програми «Академія лідерства для розвитку» (The Leadership Academy for Development (LAD) долучиться один з найбільш видатних вчених у сфері політекономії, професор Стенфордського університету Френсіс Фукуяма, повідомляє VIDIA.

LAD  – це спільний проект  Центру демократії, розвитку та верховенства права Стенфордського університету (США) та Школи управління Українського католицького університету.

Програма має на меті створення мережі ефективних управлінців та керівників приватного сектору, людей, здатних стати дієвими лідерами реформ, що впроваджуватимуть здорову публічну політику в складних і суперечливих українських умовах.

У рамках програми ретельно відібрані учасники навчаються ефективного лідерства, впровадження раціональної державної політики в складних і суперечливих умовах.

«Рушійним принципом навчальної програми є те, що реформа політики потребує не інженерних чи інших технічних рішень, успішні реформатори повинні бути спритними і зважати на широке коло факторів, що впливають на результати політики. Вони повинні мати тверде розуміння конкретних економічних, фінансових, політичних і культурних реалій країни. Найголовніше — вони повинні вміти встановлювати пріоритети, послідовність дій і створювати коаліції», – йдеться у анонсі до прес-конференції за участі Френсіса Фукуями, яка відбудеться у Львові у вівторок, 23 серпня.

Академія лідерства для розвитку підтримується Центром з питань демократії, розвитку та верховенства права при Стенфордському університеті, Центром міжнародного бізнесу та суспільної політики Школи поглиблених міжнародних досліджень ім. Пола Нітце при Університеті Джона Хопкінса, а також мережею Omidyar.

Нагадаємо, канадські спеціалісти долучаться до відкриття у Львові Школи реабілітації.


Новини партнерів