Українка потрапила до сотні найвпливовіших жінок Австралії

Natalka-Suchowerska_350pxУкраїнка Наталка Суховерська  потрапила до рейтингу «100 найвпливовіших жінок Австралії». Про це повідомляє VIDIA із посиданням на прес-службу медичного центру Chris O’Brien Lifehouse.

«Наталія Суховерська проводить дослідження із медичної фізики у Chris O’Brien Lifehouse  та Університеті Сіднею. Її роботу назагал спрямовано на використання інноваційних технологій та фундаментальної науки для поліпшення лікування онкологічних хворих та забезпечення високоякісних та ефективних моделей лікування», – йдеться на сайті медичного закладу.

Пані Наталія має ряд патентів та великий досвід перетворення фінансування досліджень на клінічний успіх. Деякі з її технологій досліджень наразі розвиваються у бік комерційних продуктів для радіаційної дозиметрії.

«Наталія Суховерська є активним членом української громади Австралії, матір’ю та прикладом для інших», – написав про неї у Facebook голова Cоюзу українських організацій в Австралії Стефан Романів.

Сотня найвпливовіших жінок Австралії (100 Women of Influence Awards) – це рейтинг, який уже п’ять років формується загальноавстралійською фінансово-економічною газетою The Australian Financial Review та одним із найбільших банків країни «Westpac». Рейтинг відзначає «рішучих, енергійних жінок, які  вхоплюють дух прогресу, допомагаючи сформувати насичене та всеохоплююче економічне та соціальне майбутнє для Австралії», зазначають на його офіційному сайті.

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…