Українка потрапила до сотні найвпливовіших жінок Австралії

Natalka-Suchowerska_350pxУкраїнка Наталка Суховерська  потрапила до рейтингу «100 найвпливовіших жінок Австралії». Про це повідомляє VIDIA із посиданням на прес-службу медичного центру Chris O’Brien Lifehouse.

«Наталія Суховерська проводить дослідження із медичної фізики у Chris O’Brien Lifehouse  та Університеті Сіднею. Її роботу назагал спрямовано на використання інноваційних технологій та фундаментальної науки для поліпшення лікування онкологічних хворих та забезпечення високоякісних та ефективних моделей лікування», – йдеться на сайті медичного закладу.

Пані Наталія має ряд патентів та великий досвід перетворення фінансування досліджень на клінічний успіх. Деякі з її технологій досліджень наразі розвиваються у бік комерційних продуктів для радіаційної дозиметрії.

«Наталія Суховерська є активним членом української громади Австралії, матір’ю та прикладом для інших», – написав про неї у Facebook голова Cоюзу українських організацій в Австралії Стефан Романів.

Сотня найвпливовіших жінок Австралії (100 Women of Influence Awards) – це рейтинг, який уже п’ять років формується загальноавстралійською фінансово-економічною газетою The Australian Financial Review та одним із найбільших банків країни «Westpac». Рейтинг відзначає «рішучих, енергійних жінок, які  вхоплюють дух прогресу, допомагаючи сформувати насичене та всеохоплююче економічне та соціальне майбутнє для Австралії», зазначають на його офіційному сайті.

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…