Співачка Приходько переконує українця не виступати на Євробаченні-2017 за Росію

Фото: anastasya-prihodko.com

Фото: anastasya-prihodko.com

Українська співачка Анастасія Приходько критично висловилася про бажання співака з України Олександра Панайотова представити на Євробаченні-2017 Росію. Крім того, за словами артистки, її свого часу використали у схожій політичній грі.

Про це співачка розповіла в інтерв’ю виданню «Лайм».

«Я не знаю, хто цей хлопчик Олександр Панайотов, але хлопець може занапастити собі кар’єру на етапі свого розвитку. Тому що влазити і захищати політичні інтереси, щоб тебе використовували, як інструмент в тих чи інших іграх, я думаю, що артисту не варто цього робити», – цитує Приходько Телеканал новин 24.

На аргумент про те, що Панайотов своїм виступом бажає примирити Росію та Україну, артистка заявила, що це помилка.

«Це маячня. Повна маячня. Свого часу я теж їздила на цей конкурс від Росії і співала українською мовою (в 2009-му році Анастасія Приходько виступила від Росії на Євробаченні з піснею “Мамо”, – ред.). Мною теж намагалися щось і когось об’єднати. Це неможливо, це колосальна помилка. Їм не варто закривати цим хлопцем свої якісь проблеми. Я дуже наполегливо радила б Олександру Панайотову не вступати в ці політичні ігри, тому що його використовують не як виконавця, а як інструмент. Нехай він задумається над тим, чи варто йому так жертвувати своєю кар’єрою, щоб потім не вийти на цю сцену», – зазначила Приходько.

Нагадаємо, найбільша у світі музична корпорація випустила у США новий альбом переможниці цьогорічного Євробачення Джамали.


Новини партнерів