Українці зібрали 400 000 гривень на реалізацію освітніх проектів для школярів

Майже 400 000 гривень вдалося зібрати на реалізацію 12 освітніх проектів в Україні завдяки платформі GoFundEd.

Про це VIDIA повідомила представниця проекту Надія Михалевич.

Як відомо, у березні 2016 року в Україні запрацював краудфандинг для освітніх проектів GoFundEd. Платформа не лише допомагає проактивним вчителям знайти фінансування на свої ідеї, а й формує мережу громадських активістів, доброчинців і освітян задля якісних змін у шкільній освіті.

Зібрані кошти пішли на реалізацію таких освітніх ініціатив як то: «Експрименти з фізики власноруч» вчителя із м. Слов’янська Олега Попова, «ART-Lab -територія мистецтва» Тетяни Божок із Одеси та «Конструктори ‘Lego’ на інформатиці» Наталії Сулік із Тернополя.

На разі на платформі триває збір коштів ініціативу «SmartПростір – навчання в групах» вчительки англійської і німецької мов з с. Довге (Львівської області) Марії Пекарюк.

Учителька прагне, аби її учні ходили на уроки іноземної мови із задоволенням і відчуттям, що ці знання їм пригодяться у житті. Саме тому вона вирішила розпочати із простих, але важливих змін – тепер на її уроках усі діти працюють виключно у групах, багато спілкуються і вчаться один в одного.

«В результаті тестування різних форм роботи на уроках іноземних мов я дійшла висновку, що робота в малих групах з постійною ротацією – це саме те, що потрібно сучасним школярам для ефективного вивчення мов», – обґрунтовує Марія своє рішення працювати саме за такою методикою. Взаємодія дітей такому форматі не лише дозволяє їм краще засвоювати матеріал, але й підвищує рівень їхньої мотивації, формує лідерські якості і виховує почуття відповідальності за власне навчання.

Для повноцінної роботи у такому форматі клас потребує певних канцелярських матеріалів та ноутбука для перегляду фільмів іноземними мовами. Шкільний бюджет не може покрити цих витрат, тому Марія вирішила взяти ініціативу у свої руки і подати ідею на краудфандинг.

«Я глибоко переконана, що освіта – це найкраща інвестиція в майбутнє кожної людини та цілої країни. І коли відчутно, що потрібно щось змінювати – я готова до змін. Мене надихає молоде покоління, вірю в кожного з них!», – впевнено каже вчителька.

На реалізацію задуму необхідно 15 500 гривень.

Підтримати проект можна тут.

Нагадаємо, Міносвіти обіцяє надрукувати підручники з української для діаспори.

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Схоже з цієї категорії