Річниця Євромайдана: демонстранти у Києві підпалили шини та «офіс Медведчука»

У Києві на майдані Незалежності 21 листопада у вечірній час кілька сотень людей зібралися для участі в заходах з нагоди річниці Революції гідності.

У той же час з боку Європейської площі група людей спробувала пронести покришки на Майдан. Їм намагалися завадити правоохоронці  – у результаті сталася штовханина. Активісти прорвали кордон силовиків, скандуючи «Революція!», пише «Радіо Свобода».

Пізніше група радикальних демонстрантів, що палили шини на майдані Незалежності, влаштувала невелику пожежу у приміщенні, яке вони вважають офісом проросійського діяча Віктора Медведчука.

За повідомленнями, демонстранти пройшли ходою Хрещатиком до приміщення, що неподалік станції метро «Площа Льва Толстого», вибили вікна і кинули досередини димові шашки і фальшфеєри, що викликало займання. Його швидко загасили.

У центрі Києва посилені заходи безпеки, зокрема встановлені рамки металошукачів, безпеку забезпечують понад 6 тисяч силовиків.

У 2014 році в Україні запровадили День гідності і свободи, який відзначають 21 листопада.

21 листопада 2013 року в Україні почався Євромайдан – після того, як уряд Миколи Азарова вирішив зупинити підготовку до підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Протести тривали до лютого 2014 року. Силовики кілька разів намагалися розігнати учасників протестів.


Новини партнерів