100 000 доларів зібрав на Kickstarter український браслет для моніторингу емоцій

screenshot_9Українська команда Planexta, що створила пристрій, який розпізнає психічний стан людини на підставі кардіограми, зібрала на Kickstarter необхідні $100 000 за сім днів до завершення кампанії. Засновник проекту Євген Найштетик каже, що зараз добовий ріст суми часом досягає $11 000.

Зібрані кошти компанія планує витратити на організацію виробництва — зараз йдуть переговори з декількома фабриками в Китаї, пише видання Ain.ua.

«Ми провели ряд експериментів, розвиваючи технологію зчитування R-піків ЕКГ з однієї руки. Такі дані потрібні для аналізу варіабельності ритму серця — це популярний в медицині метод оцінки ризику серцево-судинних захворювань, предикторів захворювань і психо-емоційного стану людини», — розповідає Євген.

За його словами, вивчаючи інтервали між серцевими скороченнями, можна оцінювати роботу вегетативної нервової системи, і використовуючи математичні методи, аналізувати загальний стан людини.

У компанії називають Sence «найточнішим у світі фітнес-трекером», оскільки, за твердженням розробників, він може показувати, радіє чи сумує користувач, напружений або розслаблений, добре спав чи ні.

Нагадаємо, створений українцями стартап із оренди житла зібрав у США мільйонні інвестиції.

 


Новини партнерів