Українці Франції передали для військових шпиталів обладнання на понад $100 тисяч

Українку Діану Дольс, яка мешкає у Франції і активно підтримує українських солдат та допомагає медзакладам, де вони лікуються, нагородили під час візиту до Дніпра медаллю за внесок та розбудову регіону.

«Вона переймається долею кожного українського солдата. Життя у Франції не заважає колишній мешканці Синельникового допомагати лікарням Дніпропетровщини медичним обладнанням, інструментами та меблями. На рахунку волонтерки Діани Дольс – 11 вантажівок з гуманітаркою на понад сто тисяч євро», – пише видання Дніпроград.

«Я уважно слідкую за українськими новинами. Дивлюсь телевізор, шукаю інформацію в інтернеті, спілкуюсь по скайпу з лікарями медзакладів, однодумцями, – розповіла Діана Дольс. – Моя допомога бійцям розпочалася безпосередньо з фронту, вже потім почала направляти гуманітарку до лікарень Дніпропетровщини. Цей регіон обрала не випадково. Саме сюди надходять найбільше поранених».

Діана Дольс особисто відвідує французькі лікарні, де спілкується з медиками. Вона розповідає про реальні події на Сході України та потреби лікарень Дніпропетровської області. Для переконливості з собою завжди має світлини з фронту та необхідні документи. Завантажувати допомогу допомагають усі небайдужі – як представники української діаспори у Франції, так і місцеві мешканці.

Фото: Благодійний Фонд "Міжнародна Асоціація Підтримки України"

Фото: Благодійний Фонд “Міжнародна Асоціація Підтримки України”

Діана Дольс є керівником «Асоціації медичної та благодійної допомоги Франція-Україна» та співпрацює з Дніпропетровською ОДА. Завдяки спільній роботі, закордонну гуманітарку вже отримали 11 лікарень Дніпропетровщини. Незабаром таку допомогу отримають ще 6 медзакладів області.

Нагадаємо, благодійники зі США передали в шпиталь у Дніпрі обладнання на $800 тисяч.


Новини партнерів