Дві німецькі пари зібрали гору подарунків українським пенсіонерам до Різдва

Бріджит і Томас Кайзери та Аніта з Хорстом Трьондле з німецької комуни Хьохеншванд зібрали для українських пенсіонерів гору подарунків і відправлять їх до Різдва.

Бріджит і Томас Кайзери регулярно беруть участь у благодійних акціях. У 2013 році вони з допомогою місцевих пожежників вже збирали гроші, щоб допомогти українським пенсіонерам, пише Новое время з посиланням на локальне німецьке видання Badische Zitung.

«Оскільки ця акція з бандеролями організовується щороку перед Різдвом, ми з дружиною вирішили підтримати в цьому році літніх людей з України», – сказав Томас Кайзер, який є членом правління Заводу св. Михайла в Хьохеншванді.

На цей раз вдалося зібрати грошей аж на 51 подарунок. Дізнавшись про акцію ще один меценат взявся за доставку подарунків.

Для літніх людей в Україні основними продуктами є: кава, супи, консерви, шоколад, печиво, мило, теплі рукавички, шарфи та капелюхи – все це було закуплено. Упаковувати пакети також допомагали голова комуни Аніта Трьондле та її чоловік Хорст.

Нагадаємо,  у Раді зареєстрували законопроект, яким пропонують встановити вихідним днем 25 грудня, коли українці святкують католицьке Різдво.

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…