Дві німецькі пари зібрали гору подарунків українським пенсіонерам до Різдва

Бріджит і Томас Кайзери та Аніта з Хорстом Трьондле з німецької комуни Хьохеншванд зібрали для українських пенсіонерів гору подарунків і відправлять їх до Різдва.

Бріджит і Томас Кайзери регулярно беруть участь у благодійних акціях. У 2013 році вони з допомогою місцевих пожежників вже збирали гроші, щоб допомогти українським пенсіонерам, пише Новое время з посиланням на локальне німецьке видання Badische Zitung.

«Оскільки ця акція з бандеролями організовується щороку перед Різдвом, ми з дружиною вирішили підтримати в цьому році літніх людей з України», – сказав Томас Кайзер, який є членом правління Заводу св. Михайла в Хьохеншванді.

На цей раз вдалося зібрати грошей аж на 51 подарунок. Дізнавшись про акцію ще один меценат взявся за доставку подарунків.

Для літніх людей в Україні основними продуктами є: кава, супи, консерви, шоколад, печиво, мило, теплі рукавички, шарфи та капелюхи – все це було закуплено. Упаковувати пакети також допомагали голова комуни Аніта Трьондле та її чоловік Хорст.

Нагадаємо,  у Раді зареєстрували законопроект, яким пропонують встановити вихідним днем 25 грудня, коли українці святкують католицьке Різдво.

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…