Легендарна Капела бандуристів відіграє у Чикаго святковий концерт

Цієї неділі, 15 січня, Капела бандуристів «Кобзарська січ» дасть у Чикаго великий концерт «Українські зимові вечорниці».  Про це повідомляє VIDIA із посиланням на Комітет міст-побратимів Чикаго-Київ, який є організатором заходу.

«Кобзарська Січ» під керівництвом художнього керівника та диригента Олега Махлая виступить у престижній Староміській школі народної музики.

Придбати квитки можна тут.

Цей колектив є легендарним.  Заснована у Києві 1918-го року Капела бандуристів зробила значний внесок у розвиток української культури. Однак, сталінські репресії та Друга світова війна вимусили чимало її учасників втекти за кордон, пише про «Кобзарську Січ» Голос Америки.

Спочатку капела відродилась у Німеччині, а згодом чимало її учасників переїхало до США. 1949-го року у Детройті відбувся перший концерт Капели бандуристів імені Тараса Шевченка у Північній Америці. З того часу колектив дав понад 600 концертів у 13 країнах на трьох континентах. Після розпаду СРСР капела побувала з гастролями і в Україні.

Вік капелян від 16 до 80 років. Аби забезпечити постійне поповнення складу колективу, починаючи від 1979-го року, щоліта у штаті Пенсильванія Капела бандуристів організовує табір «Кобзарська Січ». Сюди приїжджає молодь, яка бажає навчитися грати на бандурі та люди, які прагнуть удосконалити техніку гри на цьому інструменті.


Новини партнерів