На телебаченні Литви зібрали 120 тисяч євро на підтримку України

У Литві під час телеконцерту волонтери зібрали на підтримку України 120 тисяч євро. Про це засновник волонтерської організації BLUE/YELLOW, шведсько-литовський волонтер, журналіст Йонас Охман написав у своєму Facebook.

«BLUE/YELLOW з гордістю оголошує… що на благодійному концерті, який проходив на Литовському національному телебаченні 13 січня (річниця невдалої радянської спроби повалити уряд Литви в 1991 році) організації вдалося зібрати близько 120 000 євро, щоб підтримати Україну», – цитує Охмана Новое время.

За його словами, кошти будуть використані як для підтримки Збройних сил України в їхній героїчній боротьбі проти російської агресії, так і для підтримки цивільного населення Донбасу, що страждає від жахливих наслідків війни.

«Благодійна робота під назвою “Разом – до перемоги” – ясно показала волю і здатність, єдність і рішучість Литви, її влади і громадянського суспільства, підтримувати Україну. BLUE/YELLOW сердечно дякує всім своїм спонсорам і прихильникам у Литві й інших країнах. Наступного тижня ми будемо ініціювати відповідні зусилля для реалізації підтримки, як військового, так і гуманітарного характеру. Ми, литовські добровольці, не залишимо Україну в її боротьб і, не соромтеся приєднатися до нас у наших зусиллях з підтримки», – закликає Охман.

Нагадаємо, Литва побудує на кордоні з Росією стіну.


Новини партнерів