Українці в Канаді за рік зібрали 80 тисяч доларів і не припиняють волонтерства

Канадсько-український міжнародний фонд підтримки, заснований українцями у Канаді, зібрав більше 80 000 канадських доларів, які були спрямовані на важливі проекти в Україні і частково на проекти в українській громаді Торонто та околиць.

Про це у своєму блозі повідомила президент Фонду підтримки Антоніна Кумка, передає VIDIA.

«Сьогодні Canada-Ukraine International Assistance Fund, який я очолюю, отримали результати аудиту канадської податкової. Минулого року ми зібрали більше $80,000 КАД (якийсь український районний суддя десь це читає і сміється…) Усі ці кошти були направлені на важливі проекти в Україні і невелика частина на проекти в українській громаді Торонто та околиць», — заначила Антоніна Кумка.

«Я з гордістю пишу, що наша команда мало що ні копійки марно не витратила, а ще й кожен член постійно поповнював/ла казну Фонду протягом року. І працюючи на звичайних роботах, усі весь час знаходять час для проектів та подій Фонду», — додала вона.

«За минулий рік я вже декілька разів приходила до того, що все що ми робимо, можливо, марно. Але потім усвідомлювала, що якщо здамся я та інші чесні, віддані волонтери, активісти, то прірва між тим, якою Україна може бути і якою є, виросте експонентно», — написала Антоні Кумка.

Зазначимо, що серед проектів Фонду було, наприклад, започаткування щорічного гранту в розмірі 1 500 канадських доларів, які будуть скеровані на підвищення щомісячної заробітної плати реабілітологам в Україні.


Новини партнерів