ЗСУ випробували новий український безпілотник Лелека-100. Відео

На аеродромі поблизу Чернігова робоча група військовослужбовців Збройних Сил України проводить випробування вітчизняного безпілотника «Лелека-100».

Свою роботу військові науковці розпочали з перевірки функціонування всіх систем та агрегатів безпілотного літального апарату БПЛА.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони, передає VIDIA.

На відміну від попередніх розробок, авіаційний комплекс «Лелека-100» ще маловідомий і потребує ретельного вивчення. Проте, за заявами виробників, має більш сучасне авіаційне та радіоелектронне обладнання, виконує завдання з аеророзвідки на більших відстанях та є більш безшумним і невловимим для радарів.

Поряд з випробуваннями на аеродромі, військові виконували допідготовку інструкторів, які найближчим часом вирушать в район АТО, де навчатимуть операторів іншого БПЛА — «Фурія» безпосередньо в бойових умовах. Тренувальні польоти «Фурії» пройшли в складних погодних умовах за низької температури. Слід також зазначити, що комплекс А1-С «Фурія» вже пройшов «бойове хрещення» в районі воєнних дій і має позитивні характеристики.

Нагадаємо, за підтримки діаспори українські волонтери розробили безпілотник для розвідки.

Відео: Військове телебачення України


Новини партнерів