В окупованому Росією Криму почало мовити Українське радіо

На території окупованого Росією Криму розпочалося мовлення Українського радіо.

Як повідомив член Національної ради з телебачення та радіомовлення України Сергій Костинській на своїй сторінці у Facebook, крім Українського радіо у Криму запрацювало Meydan Radiosı.

“Вже зараз можете слухати в Криму Українське Радіо на 100.7 та Meydan Radiosı на 101.4 та 90.8”, – цитує Костинського Новое время.

Водночас парламентська газета Голос України 9 лютого повідомляє, що наразі в ефірі лише перший канал Українського радіо (100,7 FM), а Meydan Radiosı (101,4 FM) так само як Крим Реалії (105,9 FM) і Херсон FM (107,8 FM) поки що лише отримали ліцензії на мовлення через вишку, побудовану біля села Чонгар Генічеського району Херсонської області.

“У зону впевненого прийому згаданих українських станцій відтепер потрапляють Генічеський і Новотроїцький район Херсонщини, міста Джанкой, Джанкойський і Червоноперекопський райони АРК. Але “впіймати” передачі УР-1 вже зараз можна і в Сімферополі. Хоча патріотично налаштовані мешканці Криму кажуть, що саме у Сімферополі їх уже намагаються глушити”, – зазначає видання.

Повідомляється також, що телевежа поки що здійснює трансляцію у тестовому режимі.

Нагадаємо, монтаж телевежі в Чонгарі розпочався 2 грудня. Окупаційна “влада” півострова пообіцяла не допустити мовлення українських каналів в Криму з материкової України.

26 грудня 2016 року член Національного ради з телебачення і радіомовлення Сергій Костинський ініціював конкурс серед радіостанцій, які будуть транслюватися на території окупованого Криму.

25 січня повідомлялося, що українське радіомовлення у Криму розпочнеться з початку лютого.

 


Новини партнерів