Телеканал National Geographic мовитиме українською

Відтепер передачі телеканалу National Geographic Channel (NGC) будуть доступні українською мовою, повідомляє прес-служба Нацради з телебачення і радіомовлення.

Такі зміни були внесені регулятором до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і українського законодавства, пише Телекритика.

Крім того, цей перелік доповнений двома італійськими телеканалами Novela TV і Water Planet і двома латвійськими – Sport 1 (Baltic) і Sport 2 (Baltic). Відповідні прохання надійшли від столичних компаній «Контент Юкрейн» і «Поверхня – Інвест».

Канал Novela TV (у форматах SD і HD) з цілодобовим мовленням пропонуватиме глядачам фільмопокази. Мова програми – польська. Water Planet (у форматах SD і HD) – пізнавальний телеканал. Мова програми – також польська, а обсяг трансляції – 24 години на добу. Тематика каналів Sport 1 (Baltic) і Sport 2 (Baltic) – спортивні передачі. Мова програм – російська, українська і англійська. Обсяг трансляції – 24 години на добу.

Крім того, на прохання компанії NGC EUROPE LIMITED внесено ще низку технічних змін у цей перелік: вилучено канал FOX CRIME у зв’язку зі зміною назви; змінено назву каналу FOX HD на FOX; змінено тематичний напрямок (жанр) каналу FOX LIFE з «сімейного» на «фільмопоказ, розважальний».

Нагадаємо, права на показ першого українського фентезі уже придбали кілька країн ЄС, Японія та Іран.


Новини партнерів