Спів молодого священика на одному з українських ТБ-шоу розчулив глядачів до сліз

Під час «сліпих прослуховувань» нового сезону телевізійного шоу «Голос країни» глядачів та членів журі зворушив до сліз виступ протоієрея УПЦ Олександра Клименко.

Молодий священик заспівав пісню Миколи Мозгового «Материнська любов» та силою свого голосу повернув усі чотири крісла зіркових тренерів, йдеться на сайті 1+1.

За словами отця, кожна пісня – це для нього маленька проповідь. Він не ставив собі за мету нікого мотивувати кудись приходити до храму. Він просто хоче бути нагадуванням про те, що є інший світ – світ душі.

«Мені важливо, щоб музика дозволяла людям змінюватися, щоб слова, які звучатимуть з моїх уст, не давала можливості людям вийти із залу такими, якими вони були до цього», – каже Олександр.

Проте найважче для протоієрея було обрати собі зіркового тренера. За словами Олександра Клименка, йому дуже сподобалося, як говорив Сергій Бабкін, проте священик зізнався, що він зовсім не знайомий із творчістю артиста.

Протоієрей також вирішив не йти в команду Джамали, щоб не ставити зірку в незручне становище, адже вони сповідують різну віру. Обираючи між Потапом і Тіною Кароль, Олександр Клименко зробив вибір на користь останньої.

«Я обрав ту, яка допоможе мені в вокалі й дасть професійні поради. Мені це пригодиться під час служіння, а це найголовніше», – каже священник.

За лаштунками «Голос країни 7» Олександр Клименко також зізнався, що його на шоу дуже підтримують дружина та троє діток. Зауважимо, що скоро священик стане батьком учетверте.

Нагадаємо, учасник «Голосу країни» із В’єтнаму вразив своєю українською.


Новини партнерів