Діаспора з Австралії передала в Україну гуманітарки на 200 тисяч доларів

За минулий рік об’єднання української діаспори передало в Україну гуманітарну допомогу загальною вартістю близько 200 тисяч доларів.

Про це йшлося на брифінгу Надзвичайного і Повноважного Посла України в Австралії Миколи Кулініча, присвяченому 25-річному діалогу двох країн, передає VIDIA із посиланням на Український кризовий медіа-центр.

«Дуже багато коштів пожертвували на діяльність ГО «Захист Патріотів». Зараз потужна громадська організація “Life One”, що займається попередженням самогубств, головою якої є українець Петро Шміль, веде перемовини із МОЗ про організацію програми психологічної реабілітації для ветеранів АТО», — йдеться у повідомленні.

«Австралія – одна із найбільш географічно віддалених [від України] країн світу, але ми поділяємо спільні цінності демократії, вільного вибору, верховенства права, тому ми розмовляємо фактично однією мовою», — сказав Микола Кулініч.

Українська громада Австралії – третя за розміром і одна з найбільш потужних у світі.

Нагадаємо, за свою діяльність Союз українських організацій Австралії отримав грамоту від громадської організації «Захист патріотів».


Новини партнерів