Діаспора допоможе створити сайт із базою українських політиків, що працюють в інтересах Росії

Громадська платформа «Україна без сепаратизму» оголосила про початок створення спеціального сайту, де міститиметься база даних усіх українських політиків, які займаються проросійської діяльністю. Про це повідомляє «Преса України».

«Ми мали намір повністю завершити цей сайт і вже тоді вийти з презентацією. Проте під час обробки даних, було виявлено, що велика кількість інформації знищена з інтернету. Тому одразу було прийнято рішення про ознайомлення громадськості хоча б із частиною заповненого сайту», — наголосила Катерина Кувіта, координатор ГО «Автомайдан Київ».

Як розповіли розробники сайту, у базі міститимуться такі дані, як: відеозаписи, публікації та матеріали розслідувань кореспондентів, які засвідчують роботу політиків в інтересах РФ.

«Наразі на сайті у розділі «Кремлівський кеш» є фото та дані про 16 антиукраїнських політиків серед яких Геннадій Кернес, Нестор Шуфрич, Сергій Ківалов та інші. В анкеті кожного політичного діяча подається інформація про корупцію та злочинну діяльність», — розповіла Кувіта.

Крім того, на цьому сайті є профайл під назвою «Друзі України», в якому на сьогодні занесено 17 людей, серед яких телеведучі Ксенія Собчак та Олександр Невзоров, російський опозиціонер Ілля Пономарьов, письменники Віктор Шендерович й Борис Акунін та інші.

За словами організаторів, до створення сайту з базою даних долучилися представники української діаспори.

«Ініціатори створення сайту задумали його як своєрідну «Вікіпедію зради». І це правильно, адже така систематизація фактів дуже потрібна для суспільства. Політичні діячі дуже часто відмовляються від сказаних слів та обіцянок, стирають пости в соцмережах, мікроблозі, видаляють інтерв’ю, прагнучи постати перед українським народом «чистими». Ця «Вікіпедія сепаратизму» спрямована на те, щоб не дозволити таким людям вискакувати на політичну арену, показуючи себе патріотами, якими вони не є», — підкресли журналіст Айдер Муждабаєв.

Нагадаємо, діаспора з Австралії передала в Україну гуманітарки на 200 тисяч доларів.

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…