Турчинов: Без втручання РФ українська армія здатна очистити Донбас від бойовиків за місяць

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов вважає, що українська армія здатна за місяць очистити окуповані території Донбасу від російських бойовиків, якщо РФ перестане їх підтримувати озброєнням і військовою силою.

Про це він заявив в інтерв’ю Цензор.net.

За словами політика, останні події на Світлодарській дузі і в районі Авдіївки “чітко показали, що наша армія значно сильніша за ці гібридні російські війська”.

“При сьогоднішній розстановці сил, нам достатньо місяця, щоб повністю очистити територію Донбасу. Але є одне питання: в разі початку визвольної операції, скільки своїх дивізій виставить проти нас Росія? В цьому головна проблема. Коли розраховуєш сили і засоби для проведення наступальних операцій, потрібно чітко розуміти, скільки сил і засобів у твого ворога”, – цитує Турчинова Новое время.

Він також додав, що у угруповань бойовиків, яким Росія регулярно завозить “техніку, зброю, найманців і контрактників”, стоїть завдання затримати сили АТО до підходу російських регулярних військ.

“У всіх цих численних добре озброєних підрозділів, що знаходяться на окупованому Донбасі, головне завдання – у випадку нашого наступу протриматися кілька діб до підходу основних сил російської армії”, – підкреслив секретар РНБО.

 


Новини партнерів