У Кейптауні півтора місяці відзначатимуть Дні України, які завершаться гучним фестивалем

З 28 лютого по 11 квітня в Південно-Африканській Республіці (ПАР) вперше відбудуться «Українські Дні в Кейптауні». Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на Facebook-спільноту «Українці в Кейптауні».

Програма українських днів для жителів ПАР обіцяє бути насиченою різноманітними подіями: виставка українських книг та показ фільмів, дискусії, обговорення та майстер-класи з українських традиційних ремесел.

Кульмінацією майже півторамісячних днів України в Кейптауні буде український фестиваль.

«Раді запросити Вас на перший за 25 років історії українсько-південноафриканських відносин фестиваль української культури, який відбудеться 11 березня 2017 року у м.Кейптаун (The Range Tokai)», — написали організатори.

Гості фестивалю зможуть скуштувати традиційні українські страви, потанцювати під українські пісні, будуть розважальні конкурси, мистецькі вироби та багато іншого. А от роздинкою стануть українські народні інструменти — зокрема, вперше зазвучить бандура.

У Кейптауні проживає більше 500 українців. Офіційно громадську організацію «Українська Діаспора в ПАР» було зареєстровано 30 липня 2015 року.

Нагадаємо, у вересні минулого року майже 10 тисяч відвідувачів зібрав Український фестиваль у Вашингтоні.


Новини партнерів