Світовий конгрес українців відзначить своє 50-річчя заходами у 53 країнах

Світовий конгрес українців (СКУ) цього року відзначає 50-ліття своєї діяльності — святкові заходи заплановані у 53-х країнах, де діє мережа об’єднання української діаспори. Про це в рамках перших урочистих зборів повідомила голова Світової комісії з відзначення 50-ліття заснування СКУ Іринa Мицак, передає VIDIA.

Серед основних заходів передбачається проведення серії конференцій щодо майбутньої діяльності СКУ, які відбудуться в таких містах, як Буенос-Айрес, Брюссель, Львів, Нью-Йорк і Торонто. Гoловні заходи будуть проходити в Києві і Львові в серпні, та в Торонто у листопаді.

Президент СКУ Евген Чолій закликав до ще більшої мобілізації української громади в об’єднaнні зусиль, що зосереджені на допомозі Україні під час цієї кризи міжнародного рівня.

«СКУ закликає всю мережу українських громадських організацій у світі, українські інституції в Україні та широке міжнародне співтовариство належним чином відзначити 50-ліття СКУ та цим самим заявити про свою солідарність і підтримку його діяльності», — заявив Евген Чолій.

«Уявіть собі зібрану воєдино потужну енергію і відданість кожного українця у всьому світі, який вірить у безмежний потенціал України. Ця сила є Світовий конгрес українців, — заявила голова світової комісії з відзначення 50-ліття СКУ Ірина Мицак. — Запрошуємо всіх долучитися і збагатити наші спільні святкування!»

Нагадаємо, українцям відкриють базу даних для досліджень родоводу.

Читайте також

У Мозамбіку відкрили перше консульство України
Світ
0 shares0 views1

У Мозамбіку відкрили перше консульство України

vidia.ua - Жов 22, 2017

У Мапуту, столиці Республіки Мозамбік, відкрили почесне консульство України. Досі Україна не мала свого дипломатичного представництва в Мозамбіку, що на півдні Африки, передає «Новинарня».…

«Вірю в українок!» — учасниця конкурсу краси Міс світу на інвалідних візках
Україна
0 shares0 views

«Вірю в українок!» — учасниця конкурсу краси Міс світу на інвалідних візках

vidia.ua - Жов 22, 2017

На початку жовтня у Варшаві відбувся конкурс краси "Міс світу на інвалідних візках" / Miss Wheelchair World 2017. Від України брали участь телеведуча…

У Чикаго покажуть документальну стрічку про жінок Майдану
Світ
0 shares0 views

У Чикаго покажуть документальну стрічку про жінок Майдану

vidia.ua - Жов 20, 2017

У неділю, 5 листопада, у Чикаго покажуть документальний фільм про роль жінок в українській Революції Гідності «Women of Maidan». Про це повідомляє VIDIA.…

  • Mykola Swarnyk

    Ну було б гарно підписувати авторів фотографій…