Українець майструє особливі екоіграшки із карпатської деревини

Для своїх дітей ― лише екологічні авторські іграшки. Львів’янин Дмитро Пелих створює забавки із дерева: так втілює свої творчі задуми і дбає про здоров’я малюків.

Журналіст за професією Дмитро Пелих 9 років тому взяв у руки шматок дерева. Поруч був лише кухонний ніж. Після 5 годин із бруска з’явилися обриси слона, йдеться у сюжеті телеканалу «24».

«Перші ці 10 тваринок я місяць робив, тому що не було чим, це фактично на коліні. Але після того я побачив, що мені це подобається, а головне ― подобається дітям», ― Дмитро Пелих почав розповідь про себе.

Відтак майстер накупив інструментів і техніки і започаткував «Майстерню улюблених іграшок».

Майструє лише із натуральної деревини та нехімічних фарб.

«Сам шматок дерева несе позитивну енергетику. А якщо йому надати ще форми відповідної, якщо позитивну авторську енергетику ще вкласти, то такі іграшки стають улюбленими і можуть передаватися з покоління в покоління», ― додає автор.

Найперше Дмитро робив забавки для своїх донечок, аби вони не росли на китайській пластмасі. Так народилися калаталки для немовлят.

«Вони із фруктового дерева, з яблуні зроблені. Роблю я так, щоб краї всі були загладжені, щоб не було гострих кутів. Тому дитина безпечно може бавитися, гризти», ― пояснює майстер.

Дмитро Пелих сам розробляє дизайн забавок. Для хлопчиків має різнобарвні літачки і машинки, для дівчаток ― меблі для ляльок, для мудрагеликів ― конструктори і пазли.

На масове виробництво майстер переходити не хоче, кожна його річ авторська. Творить також інтер’єрні іграшки.

А зараз Дмитро Пелих задумав нову серію: львівські будівлі у кубиках, аби дитина відчула себе будівничим міста.

«Дитина буде складати місто з набору, де буде будинків 10-12, дуже впізнаваних, характерних для Львова», ― пояснив автор.

Читайте також

У Мозамбіку відкрили перше консульство України
Світ
0 shares0 views1

У Мозамбіку відкрили перше консульство України

vidia.ua - Жов 22, 2017

У Мапуту, столиці Республіки Мозамбік, відкрили почесне консульство України. Досі Україна не мала свого дипломатичного представництва в Мозамбіку, що на півдні Африки, передає «Новинарня».…

«Вірю в українок!» — учасниця конкурсу краси Міс світу на інвалідних візках
Україна
0 shares0 views

«Вірю в українок!» — учасниця конкурсу краси Міс світу на інвалідних візках

vidia.ua - Жов 22, 2017

На початку жовтня у Варшаві відбувся конкурс краси "Міс світу на інвалідних візках" / Miss Wheelchair World 2017. Від України брали участь телеведуча…

У Чикаго покажуть документальну стрічку про жінок Майдану
Світ
0 shares0 views

У Чикаго покажуть документальну стрічку про жінок Майдану

vidia.ua - Жов 20, 2017

У неділю, 5 листопада, у Чикаго покажуть документальний фільм про роль жінок в українській Революції Гідності «Women of Maidan». Про це повідомляє VIDIA.…