Двоє конгресменів США зустрілися із українською громадою Чикаго

Демократи сенатор Дік Дурбін і конгресмен Майк Квіглі зустрілися у неділю, 12 березня, із представниками української громади у Чикаго й розповіли про зустріч із Президентом України Петром Порошенком, яка відбулася під час їхнього візиту в Україну минулого місяця. Про це повідомляє VIDIA.

Під час брифінгу конгресмени розповіли, що запевнили Петра Порошенка у тому, що американські законотворці, як республіканці, так і демократи, підтримують продовження санкцій проти Росії.

«Вражає, що президент Трамп з досі невідомих причин не виказує бажання, як вдома, так і за кордоном, протидіяти російській агресії, — написав Квіглі у статті, нещодавно опублікованій у Politico. — Нова адміністрація не виключає знаття російських санкцій, які були введені у відповідь на вторгнення до Криму та втручання у американський виборчий процес».

На зустрічі йшлося також про те, що під час останніх канікул в Конгресі Річард Дурбін відвідав Польщу та Литву. «В нас новий президент, і у цих країнах задають дуже багато питань», — сказав він на недільному Форумі в Українскому культурному центрі.

За словами Майка Квіглі , занепокоєння з приводу Володимира Путіна простягаються далеко за межі України до багатьох колишніх республік СРСР, зокрема Литви, Латвії, Естонії та Грузії. «Путні прагне відновити Радянський Союз, — цитує Майка Квінлі ChicagoSuntimes. — Це надзвичайно непокоїть представників першого та другого покоління американців, чиє коріння з цих країн».

Нагадаємо, Дік Дурбін є головою Сенатського українського Кокусу, створеного на підтримку України.

Фото: Peter Koutun


Новини партнерів