Ілон Маск зацікавився енергопроектом в Україні

Засновник SpaceX і Tesla Ілон Маск висловив готовність до запуску в Україні проекту по збереженню відновлюваної енергії. Про це він повідомив в Twitter.

Під повідомленням Маска про проект з енергозбереження в Австралії його запитали про можливість створення подібного в Україні. На що Маск відповів: «Звичайно. Просто ознайомтеся з моїм попереднім твітом про ціну (250 доларів за кВт/год на рівні пакета). Сайт скоро оновимо, тому буде повна прозорість», — цитує Маска Новое время.

Після цього прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відреагував на повідомлення Маска і запропонував поговорити про це детальніше.

«Дякую, цікава ідея. Україна дуже хоче стати випробувальним полігоном для інновацій. Давайте поговоримо про це докладніше», — пише Гройсман.

Ілон Рів Маск — канадсько-американський інженер, підприємець, винахідник та інвестор, мільярдер. Засновник компаній SpaceX і PayPal (остання була продана в 2002 році за 1,5 млрд доларів). Домігся значних успіхів у сфері інформаційних технологій, ракетобудування та автомобілебудування.


Новини партнерів