У столиці Туреччини відкрили українську школу

У суботу, 11 березня, в столиці Туреччини урочисто відкрили недільну українську школу, яка була започаткована «Українською спілкою в Анкарі». Заснування школи підтримало Посольство України в Туреччині та особисто Надзвичайний та Повноважний Посол Андрій Сибіг та його дружина Тетяна, повідомляє  Global-Ukraine.

Урок співпав з першими Шевченківськими читаннями в Анкарі, тому темою було визначено «Садок вишневий коло хати». «Так як сам поет був талановитою людиною в різних сферах творчості, урок було вирішено провести в інтерактивній формі, завдяки чому діти змогли почитати вірші, дізнатися багато нового про Шевченка та намалювати ілюстрації до його творів», — пише видання.

Головним завданням школи є збереження української мови та традицій серед української громади в столиці Туреччини. На цей час створена група для дітей середнього шкільного віку. Заняття проводяться по суботам та включають уроки з мови, історії та культури, образотворчого мистецтва, співу та народної хореографії.

Поки що заняття відбуваються в приміщенні Посольства України, але вже зараз ведеться робота по облаштуванню офісу спілки в центрі міста. Як тільки запрацює нове приміщення, у планах відкрити групу для дітей дошкільного віку, а також створити гурток народної хореографії для дорослих.

Нагадаємо, у Празі відкрили культурно-освітній центр для української громади.


Новини партнерів