За три роки війни на сході України загинуло 2 629 військових — Лисенко

За час проведення антитерористичної операції на сході України загинуло 2 629 українських військових, заявив спікер Адміністрації президента України з питань АТО Андрій Лисенко.

«З них 2 220 — це військовослужбовці Збройних Сил України. Інші загиблі з лав Національної гвардії України, МВС, Державної прикордонної служби, СБУ, ДержНС. Також з початку АТО до сьогоднішнього дня внаслідок бойових дій дістали поранення 9 453 воїни», — цитує Лисенка Новое время.

Лисенко зазначив, що на окупованих територіях у квітні-травні будуть проведені так звані “збори військовозобов’язаних, які ймовірно є прикриттям для примусового “призову” населення Донбасу в ряди терористичних угруповань.

Нагадаємо, в лютому 2017 року голова Генерального штабу Віктор Муженко заявив про 2 197 українських військових, загиблих за час конфлікту на Донбасі.

На початку березня в ООН порахували загальну кількість жертв конфлікту на Донбасі. Так, з середини квітня 2014 року по 15 лютого 2017 року кількість загиблих склала 9 940 осіб. Поранення отримало 23 455 осіб.


Новини партнерів