У Києві організовують перший Бізнес-форум української діаспори

18-19 травня у Києві відбудеться перший Бізнес-форум української діаспори та закордонних друзів України. Ініціаторами та співорганізаторами Форуму є Українська всесвітня координаційна рада (УВКР) та Торгово-промислова палата України.

Форму відбудеться «на прохання ділових кіл України  та світового українства» під гаслом «Українці світу – для України», повідомляє VIDIA з посиланням на сайт заходу.

Організатори очікуються, що участь у форумі візьмуть представники 25 держав світу.

Проектом програми Форуму передбачається проведення пленарного засідання , за участі керівництва економічного та фіскального блоку Уряду, головних міністерств, облдержадміністрацій.

«Метою Форуму є напрацювання зв’язків українського бізнесу з українськими бізнесменами закордоння, патріотами України задля допомогти в експорті української продукції та послуг на зовнішні ринки, залучення інвестицій в українську економіку, в тому числі і кошти українських трудових мігрантів та діаспори», — йдеться у анонсі форуму.

Організатори планують також запросити взяти участь у процесах реформування економіки України досвідчених менеджерів з середовища закордонного українства.

Зареєструватися для участі у Форумі можна за посиланням. Організаційний внесок становить суму еквівалентну 250$ або 230 €.

Нагадаємо, минулого року на VI Всесвітній форум українців приїхало 300 делегатів із 35 країн світу.


Новини партнерів