Молодь з діаспори запрошують до України прожити три доби життям вояків УПА

Українську молодь із-за кордону запрошують взяти участь у щорічній найбільшій патріотичній грі «Гурби-Антонівці». Таке оголошення опубліковане на Facebook-сторінці громадської організації «Захист патріотів», передає VIDIA.

«Протягом трьох діб 400 учасників живуть в лісі та відтворюють партизанську боротьбу на місці найбільшого бою УПА проти НКВС, змагаються за перемогу та набувають неоціненного досвіду командної роботи та поводження в екстремальний умовах», — йдеться в оголошення.

Традиційно молодь з України та з-за кордону приїде на гру, аби вшанувати полеглих воїнів УПА та  випробувати власні сили, навички, уміння. Щоб перемогти — доведеться проявити всі свої найкращі якості, а часом — розвинути необхідні.

Детальніше про гру можна дізнатися за посиланням.

Через кількість бажаючих стати учасниками гри, яка щороку збільшується, відбір кандидатів проходитиме через співбесіди з представниками Оргкомітету.

У найбільших регіонах проводитимуться тренування. Їх відвідування є необов’язковим, але гратиме вирішальну роль у затвердженні тебе як учасника.

Захід організовує Міністерство молоді та спорту України спільно з Тернопільською ОДА у партнерстві з Молодіжним Націоналістичним Конгресом.

Фото: з офіційного сайту «Гурби-Антонівці»

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…