Вишиванка єднає: українці по всьому світу долучаються до нового флешмобу

Українці по всьому світу долучаються до флешмобу «Вишиванка єднає українців».  За кілька днів у мережі опубліковані уже десятки відеозвернень українців з багатьох країн Європи, з різних міст США та Канади та інших віддалених куточків світу, повідомляє VIDIA.

Тих, хто бажає долучитися, просять розказати у короткому відеролику про свою любов до вишиванки й розмістити його у соцмережах із хештегами #вишиванкаєднає #vyshyvankaunites. І звісно ж, одягнути свою улюблену вишиту сорочку 18 травня — у вже традиційний День вишиванки.

Атвор ідеї флешмобу — організатор всесвітньої акції «День вишиванки», українська письменниця Леся Воронюк.

«Такий флешмоб ми присвячуємо цьогорічному Всесвітньому дню вишиванки, святу, яке стало улюбленим для жителів понад 60 країн світу. У кожного українця є своя вишиванка – найдорожча, найулюбленіша. Розкажіть про ту, яку любите найбільше, передайте естафету флеш-мобу друзям та запросіть їх долучитися до самого Всесвітнього дня вишиванки 18 травня 2017 року. Покажемо всьому світу, скільки нас є. Коли ми єдині, тоді незборимі», — написала вона на своїй сторінці у Facebook кілька днів тому.

Нагадаємо, український фотограф одягнув іноземців у старовинні вишиванки.


Новини партнерів