У п’яти містах Італії волонтери та бійці презентували стрічку про війну в Україні

Цьогоріч у березні та квітні в італійських містах, де тимчасово проживає найбільша кількість громадян  України, відбулася презентація документального фільму “Я піду за сонцем” та зустріч із учасниками АТО Сергієм Приймаком та Олександром Скрипнюком. Стрічку показували в італійських містах за сприяння українсько-італійських асоціацій.

Про ситуацію в зоні АТО дізналися в таких містах як Катанія, регіон Сицілія, Неаполь, регіон Кампанья, Джойа Тауро, регіон Калабрія, Казерта, регіон Кампанья та Барі, регіон Пулья, повідомляє 5 канал.

Заходи відвідали численні громадяни України та Італії, зокрема студенти і викладачі місцевих ВНЗ, представники місцевої влади, які висловили вдячність героям, які захищають не лише свободу і незалежність України, але й мир і універсальні цінності на Європейському континенті.

“Були військові, італійські карабінери, начальник карабінерів, був широкий фронт спілкування під час показу стрічки”, – зазначив боєць АТО Сергій Приймак.

Представник організації “З країною в серці” Руслан Стельмах, який теж був у делегації, яка представляла стрічку в Італії, розповів, що генеральний консул України в Неаполі на кожній зустрічі знайомив присутніх із інформацією про наслідки російської агресії проти України, протидію нашої держави російсько-терористичним військам, потребу подальшої міжнародної взаємодії з метою протистояння агресивній політиці Кремля, а також необхідність обговорення теми про гібридні війни в Європі та ефективного реагування на них.

Всі зустрічі відзначалися солідарністю до України і проявами виняткової вдячності до воїнів-героїв, дозволили надати об’єктивну інформацію про події у Криму та на Сході України, а також обговорити проблематику гібридних воєн у Європі.

За словами учасника АТО Сергія Приймака, Італія це лише відправна точка стрічки “Я піду за сонцем”, адже бійці спільно з організацією “З країною в серці” мають намір демонструвати її і в інших країнах, де проживає українська діаспора.


Новини партнерів