Діаспора заявила про цілковиту підтримку реформ Уляни Супрун

Світовий конгрес українців (СКУ) приєднується до послів Великої Сімки, місії Європейського Союзу в Україні та Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) у висловленні повної підтримки плану реформи системи охорони здоров’я, запропонованого виконуючою обов’язки Міністра охорони здоров’я України д-ром Уляною Супрун.

Про це повідомляє VIDIA із посиланням на прес-службу СКУ.

Запропонований план реформи системи охорони здоров’я включає запровадження загального медичного страхування в рамках Національної служби охорони здоров’я України, яке забезпечить рівноправний доступ до медичної допомоги, стандартний набір медичних послуг, фінансово оплачених державою для всіх громадян, та міжнародні медичні рекомендації, які дадуть можливість оцінити якість обслуговування.

Запропонована модель системи охорони здоров’я і відповідні законопроекти були розроблені для України українськими експертами у співпраці з ВООЗ та базуються на аналогічних системах, що діють у Бразилії, Великобританії, Іспанії, Італії, Канаді, Норвегії, Польщі та Хорватії.

«Світовий конгрес українців закликає владні структури і народ України прийняти запропоновані реформи, продемонструвавши незмінну прихильність процесу реформ та європейській інтеграції України для добра всіх українських громадян», — заявив президент СКУ Евген Чолій.

Нагадаємо, раніше Українська всесвітня координаційна рада (УВКР) звернулася до Президента України, Прем’єр-міністра та народних депутатів із проханням надати необхідну підтримку діяльності нового керівництва Міністерства охорони здоров’я України та затвердити Уляну Супрун на посаді Міністра.


Новини партнерів