На футбольному чемпіонаті серед діаспори виступить об’єднана команда українців з ЄС

У червні в Надвірній та Богородчанах, що на Івано-Франківщині відбудеться вже шостий поспіль Чемпіонат світу з футболу серед представників української діаспори. Про це повідомляє WestNews із посилання на прес-службу чемпіонату.

Оргомітет турніру отримав підтвердження про участь у змаганнях від Спортивно-культурного товариства «Україна Відень». Як запевнив представник цієї організації Юрій Марфинець, команда розраховує на підсилення складу від українців з Лейпціга (Німеччина), щоби створити спільну збірну під назвою «Українська Європа».

На даний момент свою участь у турнірі підтвердили вже восьмеро учасників — це команди українців з Молдови, Білорусі, Іспанії, Польщі, Румунії, Ізраїлю, країн Балтії, а тепер вже Австрії та Німеччини. Зі слівголови оргкомітету Чемпіонату Світу Ігора Бокія, також ведуться перемовини з представниками української діаспори Італії та ще однією командою з Молдови.

Нагадаємо, попередній чемпіонат фінішував 21 травня 2016 року на Тернопільському міському стадіоні. У поєдинку між командами Придністров’я та Білорусі з рахунком 3:0 перемогли перші. В 2015 році переможцем стала збірна українців Угорщини, яка у фінальному матчі з рахунком 5:1 переграла українських румунів.


Новини партнерів