На перший бізнес-форум діаспори у Київ приїхали українські бізнесмени з 16 країн

У четвер, 18 травня, у Києві розпочав роботу Перший Бізнес-форум української діаспори за участі  представників українського бізнесу з 16 країн. Про це повідомив у Facebook голова Всесвітньої координаційної ради Михайло Ратушний, передає VIDIA.


Зазначимо, що до участі у відкритті Форуму організатори чекали Президента України Петра Порошенка та Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. Останній надіслав учасникам Форуму письмове вітання.

Метою Форуму є напрацювання зв’язків українського бізнесу з українськими бізнесменами закордоння, патріотами України, допомогти в експорті української продукції та послуг на зовнішні ринки, залучити інвестиції в українську економіку, в тому числі і кошти українських трудових мігрантів та діаспори, запросити взяти участь у процесах реформування економіки України досвідчених менеджерів з середовища закордонного українства, використовуючи їхні практичні здобутки.

Нагадаємо, цей захід було заплановано в розвиток рішень VI-го Всесвітнього Форуму Українців (серпень 2016, м. Київ). Ініціаторами та співорганізаторами Форуму є Торгово-промислова палата України та Українська Всесвітня Координаційна Рада на прохання ділових кіл України та світового українства.


Новини партнерів