Чотири українські ресторани потрапили до шорт-листу престижного європейського конкурсу

Одразу чотири українські ресторани потрапили до шорт-листу престижного європейського конкурсу дизайну гастрономічних закладів Restaurant & Bar Design Awards.

Премія Restaurant & Bar Design Awards – міжнародний конкурс, присвячений дизайну гастрономічних просторів. Взяти участь у змаганні можуть заклади різних форматів: від кораблів до аеропортів, від музеїв до фургонів з бургерами, від мішленівських ресторанів до пересувних кав’ярень. Головна умова – оригінальний дизайн простору, пише Новое время.

За дев’ять років існування премії Restaurant & Bar Design Awards її переможцями ставали такі дизайнери, архітектори і ресторатори як Заха Хадід, Кенго Кума, Foster and Partners, Стівен Олден, Гордон Рамзі, Альберто Алессі, Томас Хетервік і багато інших.

Цього року церемонія нагородження Restaurant & Bar Design Awards буде проходити 5 жовтня в Лондоні. За перемогу в категорії Найкращий європейський ресторан поборються чотири українських заклади, три з яких знаходяться в Києві, а один – в Полтаві.

Які українські ресторани номіновані на премію Restaurant & Bar Design Awards 2017:

BAO (Київ, студія YOD design lab)

 BARVY (Київ, студія 2B.group)

 Гра з вогнем (Київ, студія Studio Belenko)

 Shade Burger (Полтава, студія YOD design lab)

Нагадаємо, на польському курорті власник ресторану вирішив не обслуговувати росіян.


Новини партнерів