Японський художник створить мурали на підтримку миру в Україні

У п’ятницю, 7 липня, у Києві відкриють мурал «Солідарність», створений японським художником-графітчиком Міязакі Кенсуке спільно з дітьми-біженцями й дітьми-переселенцями зі сходу України. Подію організовують Агентство ООН у справах біженців (UNHCR) за сприяння Посольства Японії в Україні на території Арт-заводу Платформа.

Про це VIDIA повідомили у прес-службі UNHCR.

Цього року, у липні, японський художник Міязакі Кенсуке відвідує Україну в рамках його глобального проекту «Крізь стіни» (“Over the Wall”).

Візит пана Кенсуке до України присвячений першій річниці ініціативи «Міста солідарності», що була започаткована у м. Маріуполі, та 25-тій річниці встановлення дипломатичних відносин між Японією та Україною. Під час своєї місії, пан Кенсуке планує створити мурали у Києві та Маріуполі спільно з дітьми-біженцями й дітьми-переселенцями зі сходу України.

Проект «Крізь стіни» (“Over the Wall”) – Створюючи мурали по всьому світу, Міязакі Кенсуке має на меті об‘єднати світ через мистецтво, зокрема заохочуючи культурні обміни завдяки майстер-класам за участі дітей з Японії та дітей місцевих громад.

Агентство ООН у справах біженців (UNHCR) — це міжнародна організація, діяльність якої спрямована на порятунок життя, захист прав та створення кращого майбутнього для біженців, вимушених переселенців та осіб без громадянства.  Агентство працює в Україні з 1994 року, захищаючи права, спершу, шукачів притулку та осіб без громадянства, а пізніше права громадян України, що постраждали від конфлікту.

Нагадаємо, цієї весни у Нью-Йорку відбулась виставка одного з найдорожчих молодих художників України.


Новини партнерів