Українська діаспора вимагає від уряду Франції закрити «представництво ДНР»

Українська діаспора у світі вимагає від уряду Франції вжити заходів із припинення діяльності так званого “представництва ДНР” у Марселі.

Про це йдеться у зверненні громадської організації українців за кордоном «Всесвітнього руху патріотів України» на ім’я прем’єр-міністра Франції Едуарда Філіпа, а також до міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, передає Укрінформ.

«Ми, представники міжнародної діаспорської організації «Всесвітній рух патріотів України», яка об’єднує українців за кордоном по всьому світу, звертаємося до прем’єр-міністра Франції Едуарда Філіппа та міністра закордонних справ України Павла Клімкіна з вимогою невідкладно відреагувати та застосувати всі законні засоби, аби припинити діяльність представництва терористичної організації «ДНР» «репрезентативний центр Донецької народної республіки у Франції», – йдеться у зверненні.

Українці за кордоном наголосили, що «ДНР» – це терористична організація, члени якої за підтримки регулярних російських військ та фінансування з Кремля вбивають українських громадян та тримають сотні з них у заручниках.

«Тому діяльність її представництва на території Євросоюзу вважаємо неприпустимою. Ми закликаємо владу Франції вжити невідкладних законних заходів, аби припинити роботу «репрезентативного центру Донецької народної республіки у Франції», – вимагають українці за кордоном.

У Марселі, зазначимо, зареєстровано громадську організацію, яка має за мету представляти терористичну організацію «ДНР» у Франції.

Міністерство закордонних справ Франції заявило, що не визнає подібне «представництво» та передало матеріали щодо ситуації до прокуратури з метою подальшого реагування.

Нагадаємо, суд у Білорусі визнав винним чоловіка, що воював на боці угруповання «ДНР».

Читайте також

У Мозамбіку відкрили перше консульство України
Світ
0 shares0 views1

У Мозамбіку відкрили перше консульство України

vidia.ua - Жов 22, 2017

У Мапуту, столиці Республіки Мозамбік, відкрили почесне консульство України. Досі Україна не мала свого дипломатичного представництва в Мозамбіку, що на півдні Африки, передає «Новинарня».…

«Вірю в українок!» — учасниця конкурсу краси Міс світу на інвалідних візках
Україна
0 shares0 views

«Вірю в українок!» — учасниця конкурсу краси Міс світу на інвалідних візках

vidia.ua - Жов 22, 2017

На початку жовтня у Варшаві відбувся конкурс краси "Міс світу на інвалідних візках" / Miss Wheelchair World 2017. Від України брали участь телеведуча…

У Чикаго покажуть документальну стрічку про жінок Майдану
Світ
0 shares0 views

У Чикаго покажуть документальну стрічку про жінок Майдану

vidia.ua - Жов 20, 2017

У неділю, 5 листопада, у Чикаго покажуть документальний фільм про роль жінок в українській Революції Гідності «Women of Maidan». Про це повідомляє VIDIA.…