У США з’явився англомовний журнал про Україну

У США з’явився новий англомовний журнал про Україну — «The Ukrainian: Life and Culture». Днями видання презентували у Києві, повідомляє VIDIA із посиланням на прес-службу Держкомтелерадіо.

Журнал, який видається в США силами громадськості, має на меті популяризувати Україну у світі.

Засновники проекту – члени асоціації «Ukrainian Cultural Initiatives» (Arlington, VA) – говорять, що попри триваючу війну та складну політичну й економічну ситуацію, сучасна українська культура розвивається за моделями наймодніших європейських культурних трендів. «The Ukrainian: Life And Culture» — це перше видання, яке дає українській культурі міжнародну трибуну, робить Україну більш відомою та зрозумілою за кордоном.

«Такого видання раніше не існувало ані в США, ані в інших англомовних країнах, — говорить головний редактор журналу Інна Головаха. — В Україні виходять чудові журнали про культуру, але вони орієнтовані лише на українську читацьку аудиторію. У США є багато видань української діаспори, які служать потребам дiаспорних спільнот, але вони не поширюються на американську аудиторію та дуже мало розповідають про культурне життя саме сучасної України. Ми зібрали найкращі українські голоси – журналістів, науковців, мистецтвознавців, які допоможуть англомовним американцям більше дізнатися про культуру України і життя українців».

Серед авторів першого номеру журналу – кінознавець Сергій Тримбач, мистецтвознавець Михайло Красіков, науковець Олена Чебанюк, Марина Гримич, американський блогер, який живе в Україні Петер Сантанелло та інші. Над першими номером журналу працювали також літературні редактори Бірґіт Мід, Пенелопа Белл, Елвіс Васкес, Сільвія Ортеґа, Вільям Гікс, художник, дизайнер Олексій Чекаль.

Інна Головаха повідомила, що планується видавати чотири номери журналу на рік у паперовому та електронному вигляді. Поширюватиметься він через передплату, соцiальнi мережi та веб-сторiнку. Перший номер журналу є вже у вільному доступі в інтернеті.

Нагадаємо, у Бразилії з’явиться площа України та Український культурний центр.

Читайте також

У Мозамбіку відкрили перше консульство України
Світ
0 shares0 views

У Мозамбіку відкрили перше консульство України

vidia.ua - Жов 22, 2017

У Мапуту, столиці Республіки Мозамбік, відкрили почесне консульство України. Досі Україна не мала свого дипломатичного представництва в Мозамбіку, що на півдні Африки, передає «Новинарня».…

«Вірю в українок!» — учасниця конкурсу краси Міс світу на інвалідних візках
Україна
0 shares0 views

«Вірю в українок!» — учасниця конкурсу краси Міс світу на інвалідних візках

vidia.ua - Жов 22, 2017

На початку жовтня у Варшаві відбувся конкурс краси "Міс світу на інвалідних візках" / Miss Wheelchair World 2017. Від України брали участь телеведуча…

У Чикаго покажуть документальну стрічку про жінок Майдану
Світ
0 shares0 views

У Чикаго покажуть документальну стрічку про жінок Майдану

vidia.ua - Жов 20, 2017

У неділю, 5 листопада, у Чикаго покажуть документальний фільм про роль жінок в українській Революції Гідності «Women of Maidan». Про це повідомляє VIDIA.…