Пожежники з Канади передали в Україну 600 захисних костюмів для колег

Група пожежників та диспетчерів з канадського міста Едмонтон доставила 600 захисних костюмів для пожежних команд в Україні разом з іншим спецспорядженням: кисневими балонами, шлангами та форсунками.

Про це повідомляє  VIDIA із посиланням на CBC News.

Ініціатором збору спорядження для рятувальників в Україні став місцевий пожежник Кевін Ройл. Чотири роки тому він відвідав Україну в рамках дослідницької групи, де на власні очі побачив умови, в яких працюють його колеги-пожежники.

«Це схоже на крок назад у часі, – сказав Ройл тоді. – Там всі добре навчені й направду стараються якісно надавати екстрену допомогу, але їм не вистачає найелементарнішого спорядження. Відверто кажучи, це страшно».

Близько двохроків тому Ройл почав свій проект Пожежної допомоги для України. Більшість зібраного спорядження – це уживані раніше речі, які були подаровані своїми власниками з Асоціації протипожежного захисту Канади. Ройл зізнався, що не очікував такого відгуку від колег.

Він також зазначив, що нинішня подорож до України показала, що потрібно більше. Група «Едмонтон» планує відправити до України додаткові контейнери з протипожежним обладнанням до літа 2018 року.

Читайте також

У Мозамбіку відкрили перше консульство України
Світ
0 shares0 views1

У Мозамбіку відкрили перше консульство України

vidia.ua - Жов 22, 2017

У Мапуту, столиці Республіки Мозамбік, відкрили почесне консульство України. Досі Україна не мала свого дипломатичного представництва в Мозамбіку, що на півдні Африки, передає «Новинарня».…

«Вірю в українок!» — учасниця конкурсу краси Міс світу на інвалідних візках
Україна
0 shares0 views

«Вірю в українок!» — учасниця конкурсу краси Міс світу на інвалідних візках

vidia.ua - Жов 22, 2017

На початку жовтня у Варшаві відбувся конкурс краси "Міс світу на інвалідних візках" / Miss Wheelchair World 2017. Від України брали участь телеведуча…

У Чикаго покажуть документальну стрічку про жінок Майдану
Світ
0 shares0 views

У Чикаго покажуть документальну стрічку про жінок Майдану

vidia.ua - Жов 20, 2017

У неділю, 5 листопада, у Чикаго покажуть документальний фільм про роль жінок в українській Революції Гідності «Women of Maidan». Про це повідомляє VIDIA.…