Святкування 50-ліття Світового конгресу українців завершиться у Торонто

Офіційне відзначення 50-ліття Світового конгресу українців (СКУ) завершиться дводенною програмою 10-11 листопада у  Торонто (Канада), яка включатиме міжнародну конференцію, урочистий бeнкет та ґала-концерт.

Про це повідомляє VIDIA із посиланням на прес-службу СКУ.

Міжнародна конференція «СКУ в 50 років і далі: Дорожня карта» — це шоста і остання з серії конференцій у шести країнах на чотирьох континентах, присвячених діяльності Світового конгресу українців.

На конференції мають виступити президент СКУ Евген Чолій, заступник президента СКУ та колишній голова Союзу українських організацій у Австралії Михайло Моравський, директор МІОК Ірина Ключковська, президент Канадсько-української торгової палати Зенон Потічний, президент КУК Павло Ґрод, президент Американської ради з питань зовнішньої політики Герман Пірчнер, колишній заступник Державного секретаря США з питань демократії, прав людини та праці Девід Крамер; президент Міжнародного благодійного фонду «Карітас України» Андрій Васькович, літератор і професор Ратгерського університету Олександр Мотиль та інші.

Урочистий бенкет відбудеться після першого дня конференції 10 листопада — головним доповідачем буде виконуюча обов’язки Міністра охорони здоров’я України д‑р Уляна Супрун.

Дводенна програма завершиться ґала-концертом 11 листопада за участі Української капели бандуристів з Північної Америки під художнім керівництвом Олега Махлая, віртуоза-скрипаля Василя Попадюка з гуртом Papa Duke та меццо-сопрано Стефанії Романюк.

Конференція та бенкет відбудуться в Торонто, в Бенкетному залі Old Mill за адресою: 21 Old Mill Road Toronto, а концерт — у Church on the Queensway за адресою: 1536 The QueenswayToronto.

Нагадаємо, у Києві відбувся економічний форум СКУ: діаспора та урядовці говорили про розвиток та інвестиції.

Читайте також

У Мозамбіку відкрили перше консульство України
Світ
0 shares0 views

У Мозамбіку відкрили перше консульство України

vidia.ua - Жов 22, 2017

У Мапуту, столиці Республіки Мозамбік, відкрили почесне консульство України. Досі Україна не мала свого дипломатичного представництва в Мозамбіку, що на півдні Африки, передає «Новинарня».…

«Вірю в українок!» — учасниця конкурсу краси Міс світу на інвалідних візках
Україна
0 shares0 views

«Вірю в українок!» — учасниця конкурсу краси Міс світу на інвалідних візках

vidia.ua - Жов 22, 2017

На початку жовтня у Варшаві відбувся конкурс краси "Міс світу на інвалідних візках" / Miss Wheelchair World 2017. Від України брали участь телеведуча…

У Чикаго покажуть документальну стрічку про жінок Майдану
Світ
0 shares0 views

У Чикаго покажуть документальну стрічку про жінок Майдану

vidia.ua - Жов 20, 2017

У неділю, 5 листопада, у Чикаго покажуть документальний фільм про роль жінок в українській Революції Гідності «Women of Maidan». Про це повідомляє VIDIA.…