У США за кожен гол капітана Washington Capitals жертвують гроші Україні

Російський хокеїст, капітан Washington Capitals Олександр Овечкін взяв участь у кремлівській кампанії на підтримку російського вторгнення в Україну. Дії спортсмена обурили американців, а палкі вболівальники у відповідь навіть розпочали кампанію «Голи для України».

Тепер щоразу як Овеєчкін забиває шайбу прихильники кампанії жертвують гроші на відновлення України, аби не відчувати провини за недолугі дії капітана улюбленої команди, йдеться у сюжеті «Фактів».

Нещодавно Олександр Овечкін виставив у Instagram своє фото із закликом «захистити дітей від фашистів». Це викликало справедливе обурення частини американців.

dbktOlc

«Ми знаємо, хто такий Путін. Він любить показувати м’язи. Світ має стежити за ним. І США намагається це робити. Путін повинен забрати війська з України», — говорить один із вболівальників Washington Capitals.

«Ні для кого не секрет, що Овечкін один із гравців, який закидає найбільше шайб у сезоні, а отже Українці отримають більше грошей», — каже Браян, ініціатор кампанії «Голи для України».

За кілька днів кампанія Браяна в інтернеті здобула кілька тисяч прихильників і назбирала сотні доларів пожертв. Кошти перераховують через Американсько-Українську фундацію.

На кампанію вболівальників, ні команда, ні сам Овечкін поки ніяк не відреагували.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/vidia.ua/public_html/wp-content/plugins/magazin-extras/shortcodes/s-posts.php on line 347

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Схоже з цієї категорії