Про українку, що стала першою моделлю на візку, пишуть світові таблоїди

Про 23-річну українку Олександру Кутас, котра стала першою професійною моделлю з обмеженими фізичними можливостями, написав британський таблоїд The Daily Mail.

У дитинстві Олександра страждала від дискримінації в різних сферах суспільного життя, а зараз вона стала головним обличчям дефіле і можна сміливо стверджувати – встановила нові правила гри в індустрії світової моди.

«Я хочу, щоб діти з інвалідністю на моєму прикладі переконались і знали, що можна досягти поставленої мети, якщо вистачає бажання та пристрасті для цього», – цитує британське видання Олександру.

При народжені Олександра отримала травму спинного мозку і ніколи не могла ходити. Але це не завадило їй здійснити власну мрію — вийти на подіум.

Щоправда, перед тим їй довелося неодноразово зустрічатися із дискримінацією — в багатьох модельних агентствах, їй відверто казали про фізичні недоліки та наполягали на тому, що ринок не готовий до такого експерименту.

Тим не менш, перша професійна фотосесія Олександри відбулась, коли їй виповнилось 18 років і зараз вона має новий орієнтир – мріє знятися для обкладинки Vogue.


Олександра підкреслює, що Україна, на превеликий жаль, не є доступною та комфортною державою для громадян з обмеженими можливостями, які буває роками не можуть вийти із власних домівок.

Тож дівчина докладає чималих зусиль, аби змінити загальну ситуацію, зокрема у своєму рідному місті, працюючи на посаді радника міського голови з питань облаштування та покращення умов для людей з інвалідністю.


Нагадаємо, у вересні 2015-го тоді ще 21-річна Олександра дебютувала на Тижні моди, попри те, що ніколи не ходила.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/vidia.ua/public_html/wp-content/plugins/magazin-extras/shortcodes/s-posts.php on line 347

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Схоже з цієї категорії